جلسه کمیته مناسب سازی معلولین صبح امروز با حضور صالحی فرماندار شهرستان، امیرعلی دلفان سرپرست شهرداری، شمال غفاری رئیس شورای شهر ، علیرضا ذکائیان بخشدار مرکزی به دبیری شیرافکن خداداد رئیس اداره بهزیستی شهرستان در محل فرمانداری کلاردشت برگزار گردید.

طی این جلسه رئیس اداره بهزیستی شهرستان کلاردشت به بیان گوشه ای از مشکلات معلولین و سالمندان شهرستان پرداخت و مسئولین حاضر در جلسه بر اساس اهمیت و الویت موضوعات بر رفع هرچه سریع تر مشکلات تاکید کردند و درنهایت موارد ذیل مصوب گردید؛

شهرداری کلاردشت موظف است از کلیه ادارات و مراکز پرتردد شهرستان اعم از آموزش و پرورش، بانک ها ، بلوار روبروی فرمانداری و ساختمان شهرداری جهت رفع مشکل تردد معلولین بازرسی به عمل آورد تا با طراحی رمپ با شیب مناسب به همراه دستگیره آهنی در اسرع وقت مشکل را برطرف کند.

مقرر گردید شهرداری و بخشداری برای ساخت رمپ 8 درصد در کلیه مساجد و گلزارهای شهدای شهرستان مکاتبه و پیگیری لازم را انجام دهند.

اداره بهزیستی شهرستان کلاردشت موظف است از بیمارستان ، کتابخانه عمومی، شهرداری ، پاساژها و مراکز تفریحی پرتردد بازرسی و مکاتبات و پیگیری های لازم را در جهت رفع این مشکل انجام دهد.

شهرداری کلاردشت از صدور پروانه ساخت و احداث سازه هایی که قوانین مناسب سازی و استاندارد های لازم مربوط به معلولین و سالمندان را رعایت نکردند جلوگیری کند.

اداره بهزیستی موظف است با همکاری اداره راهنمایی و رانندگی چند عدد تابلو برای پارکینگ ماشین های معلولین در سطح شهر مکاتبات و اقدامات لازم را انجام دهد.

بنیاد شهید و امورد ایثارگران موظف است نسبت به برطرف کردن مشکلات گلزار شهدای حسنکیف از جمله احداث رمپ 8 درصد با شیب ملایم به همراه دستگیره اقدامات سریع به عمل آورد.

نظر سنجی

نظر شما درباره طرح و امکانات سایت چیست؟

خوب - 62.7%
متوسط - 7.8%
ضعیف - 27.5%

مجموع آرا: 51
امکان ارسال نظر براي اين نظر سنجي غير فعال شده است

اوقات شرعی