به گزارش کلارنیوز صبح امروز مراسمی در تجلیل از معلولین و کارآفرینان غرب مازندران با حضور حسین نحوی نژاد معاون توانبخشی بهزیستی کشور، سید سعید آرام مدیرکل بهزیستی استان مازندران، فرمانداران غرب استان، قاسم احمدی نماینده کلاردشت،چالوس،نوشهر، شمس الله شریعت نژاد نماینده تنکابن، فرماندار کلاردشت و خانواده های معلولین به میزبانی بهزیستی کلاردشت و انجمن خیرین حامی بهزیستی در تالار باغ سبز کلاردشت برگزار شد.

طی ایم مراسم دکتر آرام گفت: مراسمی در تجلیل معلولین در ساری برگزار شد که به علت بعد مسافت، معلولین عزیز غرب استان نتوانستند حضور یابند از ابتکار اداره بهزیستی کلاردشت در برپایی این جشن باشکوه سپاسگزاریم.

قاسم احمدی ضمن ابراز خوشحالی از حضور در این مراسم گفت: طرحی برای بهبود شرایط معلولین آماده شده که ان شاءالله با رای آوردن در صحن علنی مجلس اجرایی می شود و ما شاهد تغییر وضعیت نابسامان معلولین در کشور خواهیم بود.

ایوب صالحی فرماندار کلاردشت با اشاره به سهم 3 درصدی معلولین از بازار کار از اجرایی نشدن این قانون ابراز تاسف کرد و گفت: از نمایندگان میخواهم تا برای بهبود وضعیت معلولین گرانقدر تمام تلاش خود را بکارگیرند زیرا آنها نیاز به ترحم ندارند.

 

 

 

نظر سنجی

نظر شما درباره طرح و امکانات سایت چیست؟

خوب - 62.7%
متوسط - 7.8%
ضعیف - 27.5%

مجموع آرا: 51
امکان ارسال نظر براي اين نظر سنجي غير فعال شده است

اوقات شرعی