به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ، مراسم معارفه سرپرست جدید اداره بهزیستی  شهرستان کلاردشت با حضور قلندری معاون توانبخشی بهزیستی مازندران برگزار شد . که در این مراسم طی حکمی از سوی دکتر سید سعید آرام مدیرکل بهزیستی مازندران رضا اقدامی به عنوان سرپرست جدید اداره بهزیستی شهرستان کلاردشت معرفی شد.

قلندری معاون توانبخشی بهزیستی مازندران  ، بهزیستی را سازمانی حمایت گر به منظور نهادینه کردن عدالت اجتماعی دانست و افزود: خدمات رسانی به جامعه هدف یک کار مقدس است و این خدمت از بدو تولد تا سالمندی به اقشار مختلف جامعه هدف ارائه می گردد.

معاون توانبخشی بهزیستی مازندران اظهار داشت  : ادارات بهزیستی می بایست با بهره گیری از منابع و امکانات موجود ، نیروهای متعهد و متخصص ، بهره گیری از پتانسیل شرکای اجتماعی ، برنامه ریزی و رعایت اصول قانونمداری و اعتدال گرایی در تحقق اهداف عالیه سازمان بهزیستی حرکت کنند.

وی در ادامه بیان داشت : هدف بهزیستی ارتقاء سطح رفاه اجتماعی و معیشت قشر محروم و آسیب دیده جامعه بوده و تا کنون اقدامات مهمی در دولت تدبیر و امید در جهت خدمت رسانی و سلامت اجتماعی جامعه هدف بهزیستی صورت پذیرفت .

نظر سنجی

نظر شما درباره طرح و امکانات سایت چیست؟

خوب - 62.7%
متوسط - 7.8%
ضعیف - 27.5%

مجموع آرا: 51
امکان ارسال نظر براي اين نظر سنجي غير فعال شده است

اوقات شرعی